Evde Nikah Şekeri Ek İş İmkanı

Evde Nikah Şekeri Ek iş imkanı

Günümüzde hem ev hanımları, hemde ek iş yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen işler arasında yer alan NİKAH ŞEKERİ İŞİ,hiç bir zorluğu olmayan, yapılması kolay ve zevkli bir iş olup, özelikle ev hanımları tarafından tercih edilen işler arasında yer almakta olsa da, bir çok çalışanında ek iş olarak yapmış olduğu işler arasında ön planda.

Firmalar malzemelerini ev hanımlarına vermekte ve ertesi gün teslim edilmesi sonucunda ev hanımlarına ücretlerini ödemekte ve böylelikle ev hanımları evlerinden para kazanmaktalar.

Evde nikah şekeri yapan ev hanımlarının bazıları malzemeleri kendileri alarak kendi tasarımlarını yaparak firmalara satarak para kazanmaktadır. Nikah şekeri için zaten çok fazla malzemede gerekmediği için; tül, şeker, renkli kurdele, ve farklı tasarımlarda süslemelerle çok farklı tasarımlarda 201 NİKAH ŞEKERİ YAPARAK firmalara toplu olarak satarak da para kazanmaktalar.

Firmaların vermiş olduğu ilanları takip ederek, evde kendi yapmış olduğunuz 2014 NİKAH ŞEKERLERİ için yada toplu NİKAH ŞEKERİ siparişi almak için yorum bölümüne mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*