Dijital Bankacılıkta Bir Devrim: Senin Bankan

Günümüzde dijitalleşmenin artış göstermesiyle birlikte bankacılık işlemlerinde de teknolojinin nimetlerinden faydalanılıyor. Bankalar adına büyük kolaylık sağlayan dijitalleşme ile hem müşteri portföyünde artış gözleniyor hem de mali anlamda birtakım düşüşler oluyor. İnternet bankacılığı kapsamında ortaya atılan bu yenilikçi uygulamalardan bir tanesi de Senin Bankan. Kuveyt Türk çatısı altında faaliyet gösteren köklü platformda , pek çok yenilikçi avantaj sizleri bekliyor.

Ücretsiz Para Çekme Kolaylığı

Pek çok avantajı bünyesinde barındıran Senin Bankan, 1 Ocak 2017-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olabilen bir kampanya ile daha müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Kampanya kapsamında tüm ATM’lerden yıl boyunca para çekim işlemi yapılabiliyor. Üstelik ödenecek tüm komisyon tutarı Senin Bankan aracılığı ile gideriliyor.

Takvim yılı içerisinde toplamda 3 kez para çekim işlemi yapılabiliyor. Tüm komisyon ödemeleri, Senin Bankan tarafından karşılanırken ATM ekranındaki %1- %0,91 TL tutarındaki  komisyon bedelini dikkate almanıza gerek kalmıyor. Ortak ATM para çekme ücretleri ise genellikle müşterilerin bütçesini gözeten aralıklarda seyrediyor.

Alışveriş Keyfinizi Artırın!

Özel banka kartları bulunan Senin Bankan’ın müşterileri için sağladığı iki türlü kart seçeneği var. Sade Plus Kredi Kartı ve İhtiyaç Kart. Farklı türlerdeki pos cihazlarında kullanılabilen İhtiyaç Kart, tüm anlaşmalı kuruluşlarda 6 ay ile 34 ay boyunca taksit olanağı sunuyor. Üstelik yurt dışı alışverişlerinde  de kullanabilme avantajı da bulunuyor.  Tek  hesap ekstresi ile tüm işlemlerinizi kolayca halledebilme şansına sahipsiniz. Başvuru yapmak için direkt olarak Senin Bankan sayfasına ulaşabilir ve gerekli sayfayı doldurarak tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Cazip kolaylıklar sunan bir diğer kart seçeneği ise Sade Plus Kredi Kartı. Yenilikçi kart seçeneği sayesinde tüm yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde taksitlendirmelerden faydalanabiliyorsunuz. Altın puan harcama ve kazanma, biriken puanların altın hesabına aktarılması gibi birtakım imkanları mevcut. Nakit ihtiyaçlarınız gerektiğinde kartan avans çekimi de yapabilirsiniz.

Yenilikçi banka kuruluşu, müşterilerine aynı zamanda finans anlamında da büyük avantajlar sağlıyor. Bütçe dostu kar oranları ile kolayca araç ve konut ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*